Pomysły na wieczór sama ze sobą w domu.

Nie ma to jak porządna, samotna randka, prawda? Wieczór, w którym nie musisz nic robić, z nikim się spotykać. Możesz spędzić go na tym, na co masz ochotę i czego potrzebujesz. Dziś przedstawię Wam przepis na randkę, która nie może być niewypałem. W końcu jak można zawieść się swoim własnym towarzystwem?

Po pierwsze: coś dobrego dla twojej kondycji

Nie mówię, że powinnyście się przemęczać,  końcu to ma być przyjemny wieczór. Oczywiście jeśli lubicie ciężko trenować i daje Wam to satysfakcję, to jak najbardziej zachęcam. Jeśli jednak nie jesteście miłośniczkami sportu, to wiedzcie, że dobre jest nawet 10 minut yogi. To bardzo dobrze wpłynie na to jak będziecie przeżywały kolejne etapy tej “randki” oraz wzbudzi w Was więcej pewności siebie.

Po drugie: czas na relaks

Zmęczyłyśmy się – bardziej lub mniej. Teraz pora na zasłużony odpoczynek. Moja propozycja to kąpiel z olejkami eterycznymi. Lawenda lub rumianek świetnie podbiją relaksacyjny charakter wieczoru. Do tego może świeczki. No i obowiązkowo maseczka na twarz. Kąpiel to dobry czas, by poczytać coś co nas interesuje. Nie musi być to książka, może wolicie przeczytać artykuł naukowy, plotkarski lub coś zupełnie innego. Po wyjściu z wanny obowiązkowo nakładamy nasze kosmetyki do pielęgnacji. Kiedy jesteśmy już czyste i wypielęgnowane, czas ubrać się w najwygodniejszy strój jaki mamy. Mięciutki dres, piżama czy luźna sukienka. Co lubicie najbardziej.

Po trzecie: romantyczna kolacja w pojedynkę

Przygotuj swoją ulubioną potrawę lub coś, czego już długo chciałaś spróbować, ale nie było okazji. Jeśli masz ochotę, chwyć do tego lampkę ulubionego wina. Przy okazji, skoro już jesteś w kuchni, zaparz też swoją ulubioną herbatę. Dlaczego? Po kolacji zostało już tylko ułożenie się na kanapie i włączenie dobrego filmu. Ja właśnie przerabiam kolejne części “Piratów z Karaibów”, ponieważ – wierzcie lub nie – nigdy wcześniej ich nie oglądałam. To wszystko na dziś. Życzę Wam miłego wieczorku! 🙂

6 komentarzy

  1. Oj lubię takie wieczory spędzone we własnym towarzystwie – lampka wina, domowe spa i dobra książka lub film. Niestety odkąd mam synka pozostaje to w sferze moich marzeń, może to się zmieni kiedy dorośnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *